Jak Moc Záleží Na Logice A Dírách V Ději? | Co je vlastně Filmstalker

Podpoř mě přímo na Patreonu a zařaď se mezi MVP patrony na konci videa:
Staň se Patronem: www.patreon.com/medojed

Podpoř mě nepřímo nákupem produktů přes affiliate linky:
Alza affliate link: www.alza.cz/?idp=8368
Godlike: www.godlike.gg/medojed
Nord VPN: nordvpn.com/youtube/?coupon=m...
Gearbest affiliate link: www.gearbest.com/?lkid=12267265

Zastav se na stramu pokecáme:
Twitch: www.twitch.tv/realmedojed
Streamovací kalendář:
Pondělí: 14:00 - 17:00
Středa: 14:00 - 17:00
Pátek: 14:00 - 17:00

Kde všude se dá najít Medojed?
Twitch: www.twitch.tv/realmedojed
Facebook: tenMedojed
Instagram: fakemedojed
Twitter: medojed

Kdo jsem?
Nerd co má rád komiksy, filmy, anime, videohry, knihy a točení videí. Snažím se natočit alespoň 4 videa týdně, ale občas to nevyjde.

F.A.Q.
Na natáčení používám Panasonic G7 + Sony FDR AX53.
Nekoukám na české youtubery takže neviděl/neznám.
Na natáčení používám zrcadlovku Canon EOS 700D.
Hraju hlavně na PC, ale mám i Nintendo Switch.
Narodil jsem se v roce 1990 spočítej si to.
Ne nemůžu mluvit míň sprostě.
Filmstalker je myšlen ironicky.
Stříhám v Adobe Premieru.
Filmstalker vychází 1 měsíčně.
Marvel nebo DC: www.youtube.com/watch?v=z2aET...

Komentáře

 • Taste feeling
  Taste feelingPřed 2 hodinami

  Ty pojmy jako realismus a klasicismus, potažmo i ten formalismus máš z nějakého filmové terminologie, nebo sis je tam jen připsal, protože to znělo chytře. K současným dílům mi to totiž z jejich klasické definice nedává smysl.

 • Aikord [CZ]
  Aikord [CZ]Před 14 hodinami

  Díry v ději mi obvikle nedělají problém, i když někdy můžou. Mám dva příklady: 1) XMEN: Budoucí minulost (bacha, spoilery) - můj nejoblíbenější xmen film, ve kterém jsem bohužel asi našel chybu. Film pojednává o cestování v čase bez paradoxů, protože v čase cestuje pouze vědomí a ne samotný člověk, díky čemuž si u mě získal obří plus. Na druhou stranu má ale velkou díru v ději kvůli dalším filmům. Mistique, postava která hraje důležitou roli ve filmu je údajně v minulosti zatčena a jsou díky ní vytvořeny smrtící roboti. To je ale v rozporu z dalšími filmy v sérii kde se Mistique nikdy nezmínila o tom, že by se to někdy stalo. Plus má film ještě pár dalších děr kvůli Dark phoenix atd. Film mi to nezkazí, jen je to škoda, že to není perfektní, ale co v dnešní době je, že? 2) Harry Potter (možná spoilery) - já jsem knihy nikdy nečetl a filmy jsem viděl až jsem byl starší takže k tomu nemám takovou citovou vazbu, proto se všem fanouškům Harryho omlouvám předem. Vím že v knihách je hodně vysvětleno, ale ve filmech je strašně moc věcí co nechápu. Jako proč Harry nevypije lektvar štěstí a nejde bojovat s Voldemortem? Proč Voldemort schoval viteály na pro něj důležitých místech a ne náhodně? Proč udělali přenášedlo z ohnivého poháru a ne třeba z Harryho bot? Já vím, je to hnidopišectví, ale u těchto filmů už jsem to nedával. Ano, filmy o Harrym jsou super a rád se na ně kouknu, ale dějové chyby (nebo spíše příliš mnoho kouzel co použijí jednou a stejně špatně) mi to kazí. Závěrem, dějové chyby mi nevadí ale rád je hledám, proto mě taky baví Filmstalker, jen tak dál :D

 • ALEX BLACK CZ
  ALEX BLACK CZPřed 17 hodinami

  XD logika filmů. ACOG na uzi.XD

 • Karel Samek
  Karel SamekPřed dnem

  Uděláš prosím video na Iron Sky ? A Iron Sky 2 ? 😀😀

 • Mejla
  MejlaPřed dnem

  Me teda 8 star wars donutily vypnout v momente bombardovani ve vesmiru.

 • Ondřej Matějka
  Ondřej MatějkaPřed dnem

  Hele některý díry musíš filmům odpustit, ale zase pak když vidíš že to fakt nedává smysl a že to nikomu z těch stovek lidí co na tom dělali nepřišlo divný, tak to prostě neodpouštim, jsou věci co vidí každej kdo na to kouká a zná ostatní filmy tý série, někdo kdo točí další díl by to měl vidět taky a ohlídat si to, pravda je taková že moderní filmy často fakt vubec nedávaj smysl a hrozně si cenim filmů kde se na konci můžeš říct že to fakt do sebe všechno pěkně zapadlo a že to měli promyšlený, moderní StarWars bohužel tenhle případ nejsou, to bylo jenom vaření z vody, i když já osobně k těm filmům nejsem až tak kritiskej jako ostatní. Koukat na pěkný efekty a vesmírný bitvy mi ale taky nestačí, chci aby ten příběh dával smysl.

 • konstábl sumec
  konstábl sumecPřed dnem

  02:28 Seagulls. Z nějakého důvodu mi obsah videa splynul se zpívajícím Yodou.

 • Witus RodriguesRossenBerg
  Witus RodriguesRossenBergPřed 2 dny

  Takova komedi v tom nema problem, proto jsou jine zanry do kterych si rypnout v dobrem slova smyslu.

 • Marcel pb
  Marcel pbPřed 3 dny

  Matrix: preco by stroje rozomielali prebudenych? A) su atrofovany, nepreziju B) zbytocny vydaj energie na rozmielanie a nasledne cistenie, energeticky vyhodnejsie je splachnutie C) naprogramovanu slucku treba udrzat, aby sa matrix nerozsypal. :-)

 • Lama Lama
  Lama LamaPřed 3 dny

  Tak ono záleží kde se o chybě dozvíte. Pokud se o ní doslechnu po shlédnutí filmu, zahrnu ji do svého hodnocení, ale nebývám příliš kritický. V horším případě je chyba zjevná již na první shlédnutí. Když si ji všimnu i já, je téměř nemožné, aby si jí nevšiml žádný z členů štábu, kteří film ladí a celý ho mnohokrát shlédnou. Pokud se i tak rozhodli ji ve filmu (pravděpodobně z lenosti) nechat, tak jim to ve svém hodnocení pěkně vyměřím.

 • Michal Matějka
  Michal MatějkaPřed 3 dny

  Mám hroznou chuť vidět filmstalker na Shawshank Redemption...je to výzva, tak do toho!

 • Velky Ohen
  Velky OhenPřed 3 dny

  Psal jsem to už pod filmstolkera, ale napíšu to i sem, Holdin manévr dokáže jakžtakž dávat smysl. Holdo neměla dostatek paliva na skok do hyperprostoru, takže musela ručně přepsat protokoly pro skok do hyperprostoru, takže se dokázala rozletět, ale nedokázala do hyperprostoru vstoupit. Takže Holdo zrychlila na rychlost blížící se rychlosti světla, ale ne do hyperprostoru, a v té rychlosti to narvala do suprmacy, ale to nijak neomlouvá to, že to v tom filmu neřekli a zdlouhavě to museli vysvětlovat na sociálních sítích. Takže kritice jsou brány otevřené. Jinak boží video.

 • Pitrs
  PitrsPřed 3 dny

  Já si jen nemůžu odpustit malou reakci na Matrix, zrovna celý ten problém je celkem jasně vysvětlený architektem, který popisuje Neovi, že dokonalý Matrix se vždy zhroutil a tak vždy ve smyčce zničili Sion a posléze ho dovolili založit znovu atd... Právě až Neo se rozhodl jinak a ukončil tím tu válku. A samotný matrix je potřeba k udržení lidí při životě aby produkovali elektřinu.

 • Meon
  MeonPřed 3 dny

  Na jednu stranu je v popisku napsáno, že Filmstalker je ironie, ale taky je tam napsáno, že nesleduješ české youtubery. A ve videu doporučuješ českého youtubera! 😡 Takže je to jasný, Medojed je lhář a je čas ho cancellnout 😠🤯😤🤡

 • Salem

  Salem

  Před 2 dny

  kterého? :D :D

 • Droždí ́s lyrics and Bert ́s songs
  Droždí ́s lyrics and Bert ́s songsPřed 3 dny

  Holdo manévr vůbec nic neničí, jak říkal Tomův Holocron, zrychlila na rychlost BLÍŽÍCÍ SE rychlosti světla, takže extrémně zrychlila, ale né už dostatečně na to, aby se dostala do hyperprostoru, takže by nastaly 2 možnosti, buď by se prostě rozplácla o štíty Supremaci nebo by se stalo přesně tohle, řekl bych, že v obou případech by to mohlo První řád nějak omezit, aby nebyl tolik efektivní ve sestřelování transportérů, a proto to udělala, ale jinak samozřejmě, že tam být vůbec nemusela, na té lodi, v tom má Filmetaker naprostou pravdu.

 • Miroslav Chmelík
  Miroslav ChmelíkPřed 3 dny

  Ach bože, to snad ne, můj život už nedává smysl. Všechno v co jsem doposud věřil byla jen lež. Filmstalker je/byl pro mne široko daleko jediným zdrojem informací, který jsem bezmezně považoval za pravdivý a jediný správný. Byl to můj maják, který mi vždy určoval směr ve velice komplexně a složitě natočených snímcích, na které už můj nano-mozeček nestačil, protože při mém snažení to všechno pochopit, jsem cítil velice nepříjemnou bolest a silné krvácení z očí a uší, protože to nedávalo většinou žádný logický smysl. Prostě jsem nedokázal pochopit ty umělecké skvosty, ty hluboké a propracované myšelnky/příběhy/postavy těch velikánů/géniů, kteří to mají všechno na svědomí. (A protože vždycky stačí jen jeden názor a pohled, což jinak znamená, že bych nesledoval ani to…… ejhle chybka). Už nevím co budu v tomhle nesmyslně složitém světě zahlušeného bordelem informací a dezinformací dělat. Asi si zapnu TikTok a dorazím se, abych se osvobodil od těchto otěží a mohl být konečně šťastný (BTW má starší kámoška - a že je to kost - říkala, že lobotomie je prý supr nápad, když už tě všechno začne neskutečně sr…t). :-) …. Jinak je fakt, že se u každého filmu co vidím, bojím, abych nenarazil na nějaký pattern, který mi pak zkazí celý film (a to se děje u nových filmů POŘÁD), protože je to pak předvídatelný a to už není zábava, spíš jen vyhazování peněz a spoustu promarněného času. Nemám rád, když se třeba vymyslí dobrý pozadí/prostředí/jiná realita/zákonitosti/celý universum, ale pak se tam odehrávají příběhy, jako kdybych viděl Toma a Jerryho, pořád to samé dokola, jen jednou se honí venku a jindy v obýváku atd. :-D

 • Miroslav Chmelík

  Miroslav Chmelík

  Před 3 dny

  …btw objektivne se da hodnotit pouze v zavislosti na necem… z pohledu audia, scenare, pribehu, fyziky, v zavislosti na predeslem dile, atd atd…. Nakonec jeden objektivny nazor pak lze nejak sumarizovat a dle prevysujicich kladu nebo zaporu, lze pak urcit jestli je to dobry nebo ne :-) … coz stejne bude objektivne-subjektivni nazor, protoze nekomu se libi to a jinemu ono :-) leda bychom museli mit nejaka standardni meritka vuci kterym to muzem porovnavat (nekdo treba ma nakoulano desetitisice hodin scifi jinej zas fantasy atd)x

 • Slukdog cz
  Slukdog czPřed 3 dny

  Než abych kritizoval chyby v ději jako takovém tak raději kritizuji nelogická rozhodnutí postav co v něm účinkují.

 • JsonKody
  JsonKodyPřed 3 dny

  Buzz raketak nevěří ze je hračka ale ztuhne .. protoze je hračka. Je to idiot xD

 • DOCTOR Ok
  DOCTOR OkPřed 4 dny

  Je to kvantový zámek XDDD

 • Eline
  ElinePřed 4 dny

  Kulové 💪

 • Djordje Bogicevic
  Djordje BogicevicPřed 4 dny

  Waaaau. Super video

 • MilSim Aligators
  MilSim AligatorsPřed 4 dny

  Filmstarker je má nejoblíbenější série na YT. Dobrá práce a jen ta dál.

 • Cyril Severýn
  Cyril SeverýnPřed 4 dny

  Měl bych se zase podívat na filmstolkry a vtipostrofy u sem je dlouho neviděl btw myslím si že tvý filmstalkri na star wars jsou asi nejlepší "recenze" na českém CSmy rybníčku

 • tenčotinaseredohuby
  tenčotinaseredohubyPřed 4 dny

  Urob prosím recenziu na film The tomorrow War :)

 • Dj.Net
  Dj.NetPřed 4 dny

  Vysvětlení je super, ale koho to kur*a zajímá. Hlavní je že Luke Filmstalker je doprd*le legendární "James Cole". Nechápu že si toho ještě nikdo v komentářích nevšiml.

 • TenMatous
  TenMatousPřed 4 dny

  Cože? Filmstalker není real recenzent? 😢😢😢 k hodnocení filmů se raději nebudu vyjadřovat😀😀😀

 • RikuoCZ
  RikuoCZPřed 4 dny

  Vynikající video. Jen bych to upravil - Objektivita je nesmysl, protože chtě nechtě do toho dávám nějaké naše pocity a vnímaní.

 • Robert Šafář
  Robert ŠafářPřed 4 dny

  pokud se jedna o jednorazovy film,daji se diry v deji odpustit,ale kdyz je to film ktery je soucasti nejakeho vetsi filmoveho universa s jasne predem stanovenimy pravidly,tak pekne nasere ze v dalsim filmu ve stejnem filmovem svete jsou ty pravidla neak obchazeny ci dokonce ignorovany.

 • Paul Z
  Paul ZPřed 4 dny

  Objektivita je dôležitá,aby z našich detí nevyrástli tupci čo nevedia premýšľať realisticky. Nemám rád debilné hovná v kinematografii,a preto mám rád Fimstalkera. Len pokračuj.

 • Hynek Tožička

  Hynek Tožička

  Před 3 dny

  @Paul Z Říkáš že logika je důležitá tak zkusím udělat logický argument Premisa 1.Umění je z velké části založené na předávání estetického zážitku pocitů a myšlenek Premisa 2.Estetický zážitek a pocity jakož do určité míry i myšlenky jsou subjektivní Premisa 3.Filmy jsou umění Ergo :filmy budou vždy do značné míry subjektivní Bud zpochybni mé premisy a nebo vysvětli proč z nich nemusí vycházet můj závěr

 • Paul Z

  Paul Z

  Před 3 dny

  @Hynek Tožička Nezáujem,neznášam stupídne píčoviny, hlavne keď byť nemusia, stačí používať mozog. A na filmy pre dospelých pozerajú aj deti,a potom sa to odrazí na ich logike. A dá sa odpustiť veľa malých vecí,ale isto nie to, čo robí 90% mainstream filmového priemyslu.

 • Hynek Tožička

  Hynek Tožička

  Před 3 dny

  Objektivitě je možná třeba v matematice ale nikdy ne v umění umění bude vždy čistě subjektivní protože umění je o pocitech a o myšlenkách a jak myšlenky tak pocity existují jenom jako naše subjektivní prožívání

 • Ján Krnáč
  Ján KrnáčPřed 4 dny

  Ja som človek ktorý vie brdať do nelogickosti ale viem ju ignorovať. Som ale rád keď chovanie postáv a ich úkony dávajú zmysel. Robí mi ale fakt problém keď sa koniec filmu točí okolo úplne nelogickej blbosti. Nevadí mi napríklad ako vo Vlčích deťoch kde hlavná zápletka bola že o tých ľudsko/vlčích deťoch nikto nevedel čo je blbosť lebo vieme že mala rodinu a s toho čo vieme pred väčšou návštevou je to skryť skoro nemožné ale bez toho by sa ten dej totálne rozpadol a musel by fungovať inak. Teraz mi nenapadá príklad ale viacero filmov má to že koniec alebo začiatok sa točí okolo úplnej hovadiny ktorá sa dala normálne vyriešiť, postava spravý totálne dementný nelogický krok napr. že ide sama v noci na nebezpečné miesto lebo sa s ňou niekto chce stretnúť a 20 minút sa riešia len následky, to sa proste nedá brať vážne.

 • Lukas IV. & Library of Lore
  Lukas IV. & Library of LorePřed 4 dny

  Bena Shapiro bych moc necitoval, jelikož jde o člověka, který dostával peníze za to, že popíral globální změnu klimatu i přes očividná fakta :)

 • Lukas IV. & Library of Lore

  Lukas IV. & Library of Lore

  Před 3 dny

  @Jaroslav Brümmer No a on popíral změnu klimatu a byl na výplatní listině firmy, která přizpůsobila změnám klimatu svůj business a zároveň chtěla zabránit šíření povědomí o této změně, aby konkurence neměla dost času se připravit. Kromě toho je fakt, že fakta zajímají naše pocity, jelikož naše společnost je vybudována na pocitech z něčeho a třeba role může a ženy jsou čisté pocitová záležitost. Kromě toho ani díra v ději není fakt, jelikož věci, které na první pohled nedávají logiku se dějí docela běžně. Prohlášení že fakta nezajímají pocity je tedy mylné.

 • Jaroslav Brümmer

  Jaroslav Brümmer

  Před 3 dny

  Očividná fakta říkají, že klima se mění neustále a posledních 20 let se ochlazuje.

 • HighGravitation
  HighGravitationPřed 4 dny

  Popravdě jsem taky nechápal, že filmsalker není real než si začal vydávat ty skutečný názory na filmy.

 • StayPositiveForever
  StayPositiveForeverPřed 4 dny

  Filmstalker by si mohol rypnut do Matrixu :D

 • Tomáš Kopecký
  Tomáš KopeckýPřed 4 dny

  Já osobně mám Filmstalkera hrozně rád. Některá videa z této série si pouštím klidně každý tři týdny a....pořád mě to neomrzelo, což jen dokazuje, jak super kontent to je. Vtipné, dobře zpracované, skvělé. Těším se na další videa od našeho úžasného filmového rejpala 📽️🕶️

 • Radek Batkovski
  Radek BatkovskiPřed 4 dny

  V Toy story se Bazz nehýbe protože se řídí tímkodém z velitelství na které furt jako volá A v Matrixu nejspíš uplně nevěřili tomu že je nějaký vyvolený a o lidi v kanálech by se ponějaké dobje postarala robochobotnice což pro ně bylo mnohem jednoduší než přidávat do generátorů sekáček na maso

 • M Slovan
  M SlovanPřed 4 dny

  Subjektivita v umění je celkem zlo. Sám se trošku orientuji ve výtvarném umění a měl jsem etapu, kdy jsem vše řešil stylem "on to tak asi chtěl" . Nakonec jsem došel do takového bodu, kdy jsem absolutně ztratil pojem co je vlastně dobré a umění jako takové mě na nějakou dobu přestalo zajímat. :D Je-li něco subjektivní, tak to nemá cenu vůbec řešit, protože se to stejně nedá nijak ohodnotit, můžeš se tak maximálně inspirovat. Můj názor tedy je, že u filmu (komerčního) musí platit co největší objektivita, jelikož je dělán pro hodně diváků. Narušuje-li něco kontinuitu děje a není to nějak vysvětleno, je to chyba...dokud teda netočíš např. Andaluského psa, kde se jedná o surrealismus/sen.

 • Marek Ton
  Marek TonPřed 4 dny

  Mohl jsi zmínit Spiderman far from home, nic horšího na díry ve filmu jsem neviděl.

 • PozitronCZ
  PozitronCZPřed 4 dny

  Díla nelze hodnotit objektivně, protože člověk je z principu neobejktivní bytost.

 • MAD BBQ
  MAD BBQPřed 4 dny

  Já filmstalkera miluju, včera jsem říkal na Ducklockovo vysílání s Citronem že je to naše geek české roasted

 • Lukáš Blažej
  Lukáš BlažejPřed 4 dny

  Párkrát jsem slyšel názory ať vypnu mozek a nechám to tvůrce udělat jak chtěj že na tom nezáleží, ale rejpání a silná kritika je to nejlepší pro kinematografii protože proč si dávat s něčím práci když se ti lidi spokojí s kdejakou sračkou. Navíc když většinou oblíbené filmy lidí co tohle říkají jsou často právě ty propracované které by bez ostré kritiky nikdy nemohly vzniknout.

 • Gabiman 66
  Gabiman 66Před 4 dny

  Říkejte si co chcete, ale filmstalker na pomstu sithů je mnohonásobně více rejpavější než na vzestup Skywalkera kde používá mnohem víc logiky a vysvětluje ty problémy více

 • Maxim Šolc
  Maxim ŠolcPřed 4 dny

  Subjektivní užitek je interpersonálně neporovnatelnej.

 • Dominik Drahoš
  Dominik DrahošPřed 4 dny

  Moc bych si přál tvou odpověď protože jsem otravně zvědavý XD. Jsi obeznámen s pojmem Wasteland rules ?[Otázka se vztahuje k fallout universu.]

 • Salem

  Salem

  Před 2 dny

  zkus se stavit v pátek na twitch, třeba se to tam dá rozebrat

 • Chilli farmer
  Chilli farmerPřed 4 dny

  Souhlasím :) parádní video :D já se pudu podívat na něco z Filmstalkra

 • Metladanco
  MetladancoPřed 4 dny

  Noo myslím, že je viac vecí, čo sa dajú objektívne kritizovať ako len diery v príbehu, napríklad absolútne nevhodné obsadenie, zlé herecké výkony, alebo zlé CGI pri dobrom rozpočte filmu, zlá kamera, zlý strih, zlé kostými...samozrejme aj tu môže niekto povedať, mne sa práve páčilo, že to bolo netradične (zle) obsadené, zahrané, vyzuálne stvárnené, natočené, zostrihané atď., ale to už býva jasné, že je to slepá obhajoba filmu, kvôli tomu, že je to fanúšik a je schválne slepý voči nedostatkom a myslím si, že človek by mal aj vtedy vedieť povedať, ok malo to zásadné chyby ale ja som proste fanúšik a som z toho odpálený aj keď to všeobecne nie je najlepšie...možno by sa ľudia vyhli hádkam.

 • MrBlock
  MrBlockPřed 4 dny

  nechcem znieť ako ten čo si myslí že všetko vie hračky v Toy Story sa môžu hýbať keď sa na nich dívajú bolo v prvom dieli

 • Marketa Vodickova
  Marketa VodickovaPřed 4 dny

  Bude ještě Filmstalker , že jo ??

 • Juraj Kala
  Juraj KalaPřed 4 dny

  Plot holy vo filmoch mi nevadia, pokiaľ majú zmysel. Chápem, čo je to Filmstalker.

 • petrt
  petrtPřed 4 dny

  Diky za vyborna videa! Drobna poznamka k tem textovym opravam v obraze - bylo by super pridat nejaky zvuk, ktery by upozornil na to, ze na obrazovce problikla nejaka korekce - nejake to brink. Pro lidi co tva videa casto spis poslouchaji pri praci by to bylo velice prijemne vylepseni :o)

 • Dj James Wing
  Dj James WingPřed 4 dny

  Na IG ted davam update kazdy den.. Posledni IG post 27/2 Surprise mofos :D

 • vyshi
  vyshiPřed 4 dny

  "fakta nezajimaji vase pocity" nesledovals nahodou zvedatory? :)

 • Petr Sacristao
  Petr SacristaoPřed 4 dny

  ten film nakrivo vsude vidim jako top nejhorsi filmy a ted uz vim proc :D

 • Michal Tříska
  Michal TřískaPřed 4 dny

  8:50 Mě naopak přijde, že Holdo manévr dává smysl. Ta loď nevstoupila do hyper prostoru, jenom letěla hodně rychle (a tím myslím, že letěla rychlostí blízkou rychlosti světla) a v tom případě dává smysl, že to udělá velký bum

 • Jaroslav Brümmer

  Jaroslav Brümmer

  Před 4 dny

  Až na to, že to prostě popírá stávající SW lore a hlavně celou logiku vesmírných soubojů ve SW, paradoxně to popírá mnohem více 9.- díl, než staré SW...

 • NeXus49
  NeXus49Před 4 dny

  Rád bych dodal že různé objektivní chyby v ději samozřejmě můžou mít jinou váhu... Pokud je chyba něco okolo čeho se točí celý děj tak asi bude mít větší váhu než nelogičnost v nějakém pro děj úplně nedůležitém momentu... A pak mě ještě napadá že záleží o co se film snaží (u rychle a zběsile 9 tvůrci nechtěli napodobit realitu a divák by s tím měl tak nějak počítat) Ale na druhoustranu pokud se tvůrce snaží udělat hluboký a realistický příběh, tak nelogičnosti mohou mít mnohem větší váhu... Né že by tohle byl úplně ten případ aleee (mě osobně třeba sere když v nové black widow si nataša povídá s tím šéfem hydry, ona řekne že se držel pod radarem a že hydra operovala ve stínech..... a pak si člověk vzpomene že všechny členky hydry mají na uniformách stejný simbol jako black widow, že task master se normálně prochází po ulicích v BRUTÁLNĚ nápadném obleku a nebo klidně jezdí po ulicích v ''tanku''..... a já se prostě musím ptát jak mohli, zůstat pod radarem a operovat ve stínech, několik let ???

 • DITRON
  DITRONPřed 4 dny

  Ako autor musím povedať veľmi pekné video. Zatiaľ som síce napísal len pár poviedok a jeden 600 stranovy roman ale mám aj tak k videu pár poznámok-plot holes a nelogickosti sú svine ľudia a autorská slepota tiež. Je nemožné ľudia opakujem nemožné za mňa nájsť každý jeden plot hole. Napríklad som svoju knihu 4 krát opravoval a všimol si daný plothole. Ale až na 4 krát a ešte to má naň niekto nepriamo upozornil. Samozrejme každý autor čo chce dobre pre svoj dej sa posnaží zbaviť sa čo najviac plotholes ale občas si proste vážne nemusíte daco domyslieť a tak podobne a to aj po vydaní. Nelogickosti platia rovnako hoci tu je to skôr autorova lenivosť si zistiť fakty keď sú to nelogickosti napríklad vedecké. Tu priznám farbu. Neznášam toto vedecké zisťovanie si informácií pre svoju ďalšiu knihu, je to otravné, nuda, všetko je po anglicky a tak podobne. Ale stále sa o to aspoň trocha snažím aby to aspoň nebola úplná kravina na konci. Bohužiaľ a to sa mi deje ešte v predpriprave ďalšej knihy-nie všetko si vie autor ihneď domyslieť keď tvorí vlastný svet alebo používa tento svet avšak v budúcnosti alebo v apokalypse. Alebo takto niektorý to možno vedia ale minimálne mne to fakt robí celkom problém a veľa veci mi dôjde až pri písaní knihy. TLDR: proste plot holes sú pre nás autorov náš najbežnejší nepriateľ aj s nelogickostou či nedomyslenostou a snažíme sa s tým bojovať ale niekedy niektorým(napríklad ja ehmm) občas niečo ujde. PS:jo a občas sa daný plot hole nedá moc dobre vysvetliť takže minimálne ja sa snažim o to aby to vysvetlenie bolo(hoci môže byť neuspokojivé)

 • Michal Rama
  Michal RamaPřed 4 dny

  V prvé řadě, žádná nová SW trilogie není, je pouze Disneyho sra*ka. A bez klišé by některé tituly vůbec neexistovaly. Typickým příkladem je StarGate (RIP).

 • Uživatel YouTubu

  Uživatel YouTubu

  Před 4 dny

  Musím v obou případech souhlasit.

 • untitled
  untitledPřed 4 dny

  My chceme Filmstalkera na Hobbita :D

 • StayPositiveForever

  StayPositiveForever

  Před 4 dny

  a na Matrix :D

 • Beastmonger
  BeastmongerPřed 4 dny

  Myslím, že pokud film ty plotholy svým způsobem přizná a nehraje si na bůhvíjak umělecký, a promyšlený dílo tak OK. Ale je špatně pokud tvůrci dělají z diváků blbce, ve smyslu "vy ste to jen nepochopily". =)

 • DITRON

  DITRON

  Před 4 dny

  To ma úplne napadá scéna z re8 kedy jeden z agentov chrisovi hovori že sa Ethanovej smrti dalo predísť keby mu Chris povie ihneď pravdu a neklame ako idiot. A Chris len povie-no to máte asi pravdu

 • Ten, kdo ti ukáže cestu
  Ten, kdo ti ukáže cestuPřed 4 dny

  nějaký dobrý kanál o anime jsem potřeboval. THX A taky jsem zvědav , kolik tvoje reklama přinese meonovi nových odběratelů :D přeci jen je medojed nejvyšší autorita v tomto odvětví :D

 • Tisíc a jedna 1001
  Tisíc a jedna 1001Před 4 dny

  V tradičním vyprávění se často používá zkratka, kde se přeskakuje nudný nebo nepodstatný děj. Tak například hrdina někam putuje roky, ale když splní úkol na konci, tak se nevrací celou dobu zpět, prostě se to přeskočí jednou větou / jednou scénou. Tím se vytváří obrovské díry, které nejsou až tak nápadné, pokud jsou na konci, ale někdy to scénáristům tak nějak uteče. Tak například v pohádce Třetí princ (1982) se popisuje putování do Země démantových skal jako extrémně dlouho trvající (měsíce, možná roky). Třetí princ tam ale přijede do "stále probíhajícího úkolu" toho druhého prince tak, jako by neuplynul ani den. To, samozřejmě, nedává naprosto žádný smysl. Kdyby si toho scénáristé všimli, dalo se to celkem snadno vyřešit tak, že by popsali Zemi démantových skal jako ležící poměrně blízko - líčení dlouhého putování v té pohádce nemá žádný význam, protože se na té cestě nikdy nic neděje. Ale v tradičním vyprávění se to takhle často používá, takže to tam asi nechali z respektu k tradičnímu jazyku vyprávění.

 • Jaroslav Brümmer

  Jaroslav Brümmer

  Před 4 dny

  Jojo, tohle je věc, která z jinak skvělého Třetího Prince tak šíleně čouhá, že mi to vadilo vždy...

 • SoloRum
  SoloRumPřed 4 dny

  Mnoho chyb nevadí, a člověk je může přehlídnout, pokud má fantazii.

 • SIMO RX580
  SIMO RX580Před 4 dny

  Tldr: sequely sú zlé 😂

 • Ester a její příběhy
  Ester a její příběhyPřed 4 dny

  Jelikož mi filmstalker ukázal, že může být sranda kritizovat logiku, tak nechápu jak to někdo může brát vážně 😅

 • Benok
  BenokPřed 4 dny

  Pog

 • Uga Uga
  Uga UgaPřed 4 dny

  ugaaaaa

 • Hroty Algernona
  Hroty AlgernonaPřed 4 dny

  Snad konečně někteří pochopí, co je FIlmstalker zač!

 • Vojtěch Janča

  Vojtěch Janča

  Před 2 dny

  ​@Michal Rama To že jsou ty věci pravda neznamená, že to je objektivní. Třeba u FimStalkerů na zbytek sw, jsou ty věci, co tam říká taky pravda a taky to není objektivní. Není to objektivní, jelikož tam nejsou zmíněná pozitiva. Kvůli tomu jsou recenze od Algernona daleko více objektivní. Btw Medojed dělal i klasické recenze na sequely a relativně se schodoval s Algernonem.

 • Michal Rama

  Michal Rama

  Před 3 dny

  @Vojtěch Janča Víte kolik filmů/seriálů se mně vůbec nelíbí, ale přitom jejich kladné recenze považuji za objektivní? Nemluvil jsem o všech recenzích SW, pouze o Sequelech. A ano, je to hnidopišství. Na tom je přece FIlmStalker založen. Avšak, pokud je taková recenze až podezřele objektivní, tak je něco špatně. Buď recenze není taková, jak by měla být a nebo je film skutečně tak špatný. A v případě Sequels jasně platí druhá možnost. Neříkám, že je to nějaká super objektivní recenze, ale určitě lepší než Algernon, jehož hodnocení Sequels je subjektivní jak prase.

 • SiSan

  SiSan

  Před 3 dny

  Já to vím, je to LEGENDA!

 • Dark Soldier

  Dark Soldier

  Před 3 dny

  @Michal Rama taky mam takový ten pocit 😆😆😆

 • Vojtěch Janča

  Vojtěch Janča

  Před 4 dny

  @Michal Rama Je to asi stejně objektivní jako zbytek FilmStalker recenzí na sw. To že ve videu říka něco co se ti líbí neznamená, že to je objektivní. Většina kritiky je hnidopišství a nejsou tam zmíněné pozitiva. Takže to opravdu objektivní není.

Další